ÚVOD O AUTORCE PŘEHLED TVORBY UKÁZKY AKTUALITY FOTOGALERIE OHLASY KONTAKTY
.
.
* * * AKTUALITY, INFORMACE... * * *
Knihu O vílách, skřítcích a vodníčcích a Proměny člověka si mohou příborští zájemci mohou zakoupit v prodejně Duyvis-video Ireny a Pavla Nedomových na náměstí S. Freuda v Příboře nebo u Anny Pustowkové v budově Obecního domu v Kateřinicích. Ostatním zájemcům bude kniha po objednání zaslána poštou. Objednávky přijímá autorka na tel. čísle: 737 570 849, nebo na e-mailové adrese: KopeckaIrena@seznam.cz, nebo na adrese: Mgr. Irena Kopecká, 756 14 Francova Lhota č. 107.
KNIHY, KTERÉ VYŠLY V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ
Tyto knihy vyšly v el-podobě pro velký zájem čtenářů, kteří se neustále na tyto knihy ptají, v knižní podobě jsou bohužel již vyprodány.
INFORMACE O PRODEJI KNIH
Veškeré informace o vydaných knihách a jejich prodeji lze získat na emailu:

KopeckaIrena@seznam.cz nebo
KORESPONDENČNÍ ADRESA
Mgr. Irena Kopecká
Francova Lhota č. 107
756 14

mobil: 737 570 849
***
Dne 24. září 2014 proběhlo XXIII. udělování MEZINÁRODNÍCH CEN EGONA ERVÍNA KISCHE, CEN PETRA JÍLEMNICKÉHO, REGIONÁLNÍCH CEN A CEN ČSBS, tentokrát po desáté v Letohradě, v prostorách Tvrze Orlice, za účasti Klubu autorů literatury faktu z České republiky a ze Slovenska.
Irena Kopecká byla jednou z mála autorů oceněných Mezinárodní cenou Petra Jilemnického. Ocenění obdržela za knihu Oživil kámen, kovu dal řeč o příborském rodáku, sochaři Františku Juraňovi.


***
10. června 2015 obdržela paní Mgr. Irena Kopecká od města Chlumce nad Cidlinou - MěKS Klicperův dům, Klubu autorů literatury faktu, Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd v Praze cenu Jaroslava Golla za knihu „Stoleté svědectví“. Jedná se o korespondenční lístky a dopisy z vojenských zákopů psané vojákem 1.světové války Rudolfem Kalmusem svému bratru Adolfovi – spisovatelčinu otci.

***
V současné době autorka pracuje na knize povídek s pracovním názvem: „Nikdy nejsi sám“. Půjde o zajímavou publikaci zahrnující autentické vzpomínky z jejího dětství, mládí i dospělosti doplněné fotografiemi. Fotodokumentaci doplní pan Rudolf Jarnot z Příbora. Půvabné ilustrace budou od malíře Miroslava Hanzelky z Libhoště.