ÚVOD O AUTORCE PŘEHLED TVORBY UKÁZKY AKTUALITY FOTOGALERIE OHLASY KONTAKTY
.
.
* * * OHLASY * * *
ÚRYVKY Z NOVIN, KORESPONDENCE...
Nejnovější ohlasy...
Suchdol nad Odrou, 17.1.2018
Filosofický postoj – NIKDY NEJSI SÁM – je postoj plný optimismu a naděje. Naděje v lidskost, lásku, přátelství, radosti ze života, ale i lidské piety. Tvůj „Hrníček života“ vyjadřuje vše. Povídky budu číst dlouho. Jedna povídka na jeden večer stačí. Je třeba i přemýšlet. S úctou...
Mirek a Vlaďka Najmonovi
TV LOCAL Příbor, 2. 1. 2018
Milá Irenko,
knižku Francova Lhota jsem si prohlédla hned první den a další den jsem si přečetla básně. Kniha je opravdu nádherná, luxusní, překrásné fotografie, vynikající výběr a jako drahokamy verše. Odvedla jsi s Liduškou velký kus práce.
Irena Nedomová
Oxfordshire, England, 23. 12. 2017
Drahá Irenko,
tímto bych Vám chtěla složit velké díky za Vaše knihy, které si našly cestu i ke mně. Knížka “Nikdy nejsi sám” mě dokázala rozesmát, ale zároveň i rozplakat. Jsem velice vděčná za to, že jsem mohla nahlédnout do Vašich osobních vzpomínek, které zdobí tuto knihu.
Díky Vám se mi také naskytla příležitost, přečíst si “Stoleté svědectví”, které mi umožnilo nejenom číst poslední slova svého pra pra strýce Rudolfa Kalmuse, ale zároveň se vrátit do kruté doby, která Rudolfa a jeho rodinu zasáhla.
Vaše knihy a slova zobrazují Vaši duševní krásu, charakter, ale především talent, na který jsem velice hrdá!
S láskou
Eva Mandri
Brno, 31. 10. 2017
Kristán Chalupa
Česká Třebová, 19. 11. 2017
Milá Irenko,
dočetla jsem knížku „Nikdy nejsem sám.“ I kdybych se ocitla na pustém ostrově a měla s sebou jen tuto knihu, troufám si tvrdit, že s ní bych se sama necítila ani tam. Co příběh, to jak kdyby se vrátilo tak dlouho postrádané maminčino pohlazení a uklidnilo duši. Včlenění básní „Hrníček života“ a „Zářijová růže“ vdechuje knížce až pohádkovou atmosféru. Knížka ale líčí pravdivě příběhy ze života, z Tvého a Tvých blízkých. Tím je vzácná a jedinečná. Více než cenné jsou rodinné fotografie. Paní Irena Nedomová měla velmi dobrý nápad, když Tě k napsání vzpomínek přivedla. A ty krásné obrázky pana Miroslava Hanzelky. Prostě knížka je nádherná. Ještě jednou za ni moc děkuji.
Dagmar Poláková
Příbor, 2017
Jsem na začátku Irenčiny knihy - nejsem ještě ani v půlce a už jsem nesmírně dojatá a šťastná tak, že jsem neváhala, přiletěla k počítači a píši: DĚKUJI!!!! Irenko, děkuji ti za tvou novou knihu, za tvé nádherné vzpomínky a je jedno, zda jsou veselé, nebo trpké.. smutnější. Jsou překrásné.
Irena Nedomová
Příbor, 2017
Děkujeme za krásný zážitek v pátek, v okruhu bezvadných lidí, Vy jste takové zlatíčko..... některé myšlenky byly silné, až člověk na chvilku přestane dýchat. Na knížečku se moc těším, i mamince jsem předala, měla velikou radost. Doprovází nádherné ilustrace, úvodní deska je opět magická.
Měli bychom si víc všímat maličkostí všedního dne a život si tak nějak zjednodušovat a být vděční. A usmívat se. Pak se nám i lépe žije....
Zuzana Pajgerová